View Single Post
Old 12-10-2018, 21:57   #21 (permalink)
Franky_36
Product Supporter
 
Franky_36's Avatar
 
Join Date: Dec 2016
Posts: 2,106
Member: 2665389
Status: Offline
Thanks Meter: 2,342
And we continue putting the firmwares if I allow the administrators of this section of the forum:

Code:
Mi 5C (meri): Mi 5X (tiffany): Mi 6 (sagit):  Mi 6X (wayne): Mi 8 (dipper): Mi 8 (Russian) (dipper_ru): Mi 8 EE (Explorer) (ursa): Mi 8 Lite (Youth) (platina): Mi 8 SE (sirius): Mi 8 UD (Pro) (equuleus): Mi A1 (tissot): Mi A2 (jasmine): Mi A2 Lite (daisy): Mi MAX 2 (oxygen): Mi MAX 3 (nitrogen): Mi MAX 3 (Russian) (nitrogen_ru): Mi MIX (lithium): Mi MIX 2 (chiron): Mi MIX 2S (polaris): Mi MIX 2S (Russian) (polaris_ru): Mi MIX 3 (perseus): Mi Note 2 (scorpio): Mi Note 3 (jason): Mi Pad 2 (latte): Mi Pad 3 (cappu): Mi Pad 4 (clover):  Pocophone F1 (beryllium): Pocophone F1 (Russian) (beryllium_ru): Redmi 3/Pro (ido_xhdpi): Redmi 3S/X (land): Redmi 4 (*****): Redmi 4 Prime/Pro (markw): Redmi 4X (santoni): Redmi 5 (rosy): Redmi 5 Plus (vince): Redmi 5A (riva): Redmi 6 (cereus): Redmi 6 (Russian) (cereus_ru): Redmi 6A (cactus): Redmi 6A (Russian) (cactus_ru): Redmi 6Pro (******): Redmi 6Pro India (******_india): Redmi Note 2 (hermes): Redmi Note 3 (MTK) (hennessy): Redmi Note 3 Pro (QC) (kenzo): Redmi Note 3 Special (kate): Redmi Note 4 (MTK) (nikel): Redmi Note 4X (QC) (mido): Redmi Note 5 (Pro) (whyred): Redmi Note 5 (Russian) (whyred_ru): Redmi Note 5A (Lite) (ugglite): Redmi Note 5A (Prime) (ugg): Redmi Note 6 Pro (tulip): Redmi Pro (omega): Redmi S2 (ysl): Redmi S2 (Russian) (ysl_ru): Y3 (Indian) (onc_in): Redmi 7 (onclite): Redmi Note 7 (lavender): Redmi Note 7 Pro (violet): Redmi Note 8 (ginkgo):  Redmi Note 8 Pro (begonia): Redmi 7A (pine): Redmi 8 (olive): Redmi 8A (olivelite): Mi A3 (laurel_sprout): 

Thank you does not cost anything, thank you very much.

Last edited by Franky_36; 11-27-2019 at 15:48.
  Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to Franky_36 For This Useful Post:
Show/Hide list of the thanked
 
Page generated in 0.15543 seconds with 7 queries